تبلیغات
جنایت رئیس حوزه علمیه ورامین _ تحلیل - خلاصه جوابیه

جنایت رئیس حوزه علمیه ورامین _ تحلیل

جنایت آخوند محمودی پسر امام جمعه ورامین و فیلم جنایت وی به یك دختر طلبه _ جوابیه حضرت استاد محمودی Jenayat mahdi mahmodi

خلاصه جوابیه

الف) این موضوع مربوط به سال 1381 است كه در محاكم قضایی مورد بررسی قرار گرفته و احكام قضایی مبنی بر محكومیت این خانم و تهیه كننده فیلم صادر گردیده اما اكنون پس از گذشت       

6 سال برخی از شبكه ها و سایت های بی محتوا و هرزه با رنگ و لعاب شیطانی آن را به عنوان یك واقعه جدید مطرح نموده اند . آقای محمودی كه در این ماجرا به عنوان متهم معرفی گردیده برای پاسخ گویی به اظهارات این خانم یك مصاحبه كامل در 2 حلقه سی دی تهیه نموده و در سال 1384 در سطح منطقه ورامین توزیع گردیده است . بنابراین این موضوع برای مردم ورامین كهنه و حل شده است عزیزانی كه متقاضی تهیه این 2 حلقه سی دی هستند می توانند در قسمت درخواست ها در وبلاگ كلیك نموده و آدرس پستی و كد پستی خود را اعلام نمایند تا در اسرع وقت برای آنان ارسال شود .

ب) همان گونه كه در اظهارات این خانم آمده ، سخن از ازدواج موقت است، پس موضوع كاملا شرعی بوده و موضوع تجاوز و سوء استفاده جنسی و امثالهم كاملا منتفی است .

ج) این ازدواج صرفا با هدف محرمیت شرعی و در راستای صیانت از حریم عفت و حفظ جان و حیثیت این خانم صورت پذیرفته و هیچ گونه برخورد جنسی و زناشوئی صورت نگرفته كه البته اگر هم صورت می پذیرفت كاملا شرعی و بدون اشكال بود.

د) واقعیت موضوع نه تنها تجاوز و یا سوء استفاده جنسی نیست بلكه فداكاری و خویشتن داری است كه با قرائت مشروح جوابیه به آن پی خواهید برد. اما عناصر منافق و معاند با ناجوانمردی تمام این روحانی مخلص و فداكار را به انواع تهمت ها متهم كرده اند . واقعیت چنین است كه آقای محمودی در برابر تقاضاهای مصرانه شهوانی این خانم سر فرود نمی آورد ، اگر چه خواسته های این خانم در محدوده ازدواج و شرعی بوده است اما ایشان به جهت صیانت از حریم این دختر و به مخاطره نیفتادن آینده او مقاومتی ستودنی می كند . اما معاندین و در راس آنان یك شخص مغرض كه توسط آقای محمودی به جهت ناهنجاری های متعدد از حوزه علمیه ورامین اخراج شده است با تیر تهمت و دروغ آبروی ایشان را نشان گرفته و تسویه حساب شخصی می كند ، پس گناه ایشان در بی گناهی و صداقت و خویشتن داری است و به قول شاعر:

بی گناهی كم گناهی نیست در دیوان عشق     

    یوسف از دامان پاك خود به زندان می رود

ر ) اگر فرضا یك روحانی از میان هزاران روحانی در گوشه ای از عالم جرمی مرتكب شود آیا افشاء آن و متهم نمودن قشر روحانیت منصفانه است؟ مگر كسی مدعی مقام عصمت برای روحانیت است . همه انسانها غیر از معصومین (ع) در معرض خطا و گناهند . چرا قشر مظلوم روحانیت چنین ناجوانمردانه و غیر انسانی هتك حرمت می شود .

س ) اكثر مطالب مطرح شده توسط این خانم كذب و افتراء است. از جمله اینكه این خانم اصلا طلبه نبوده است. به بخش تناقضات و دروغ های فیلم مراجعه نمائید.برچسب ها: خلاصه جوابیه،  
نوشته شده در تاريخ یکشنبه 15 دی 1387 توسط م . ف . اپراتور مركزی | نظرات ()
مطالب اخير
آرشيو مطالب
نويسندگان
ابر برچسب ها
آمار سايت