تبلیغات
جنایت رئیس حوزه علمیه ورامین _ تحلیل - دروغ ها و تناقضات فیلم تخریبی جنایت ...

جنایت رئیس حوزه علمیه ورامین _ تحلیل

جنایت آخوند محمودی پسر امام جمعه ورامین و فیلم جنایت وی به یك دختر طلبه _ جوابیه حضرت استاد محمودی Jenayat mahdi mahmodi

دروغ ها و تناقضات فیلم تخریبی جنایت ...

توجه شما رابه چندین تناقض و دروغ كه در این فیلم 9 دقیقه ای آمده است جلب می كنیم

1-در تیتر اول فیلم عنوان دختر طلبه آمده است ، در حالیكه این دختر طلبه نبوده ودر فیلم  اظهار می كند كه به آقای محمودی مراجعه نمودم چون مدیر حوزه بود تا شاید به حوزه وارد شوم . پس ایشان قطعا طلبه نبوده كه قصد ورود به حوزه را داشته است .

2-در مطالب ذیل فیلم آمده كه در یكی از اتاقهای حوزه علمیه چنین تجاوزی صورت گرفته در حالیكه این خانم در فیلم می گوید كه به یك ساختمان مسكونی خالی در طبقه دوم رفتیم و.....

3-در عنوان اولیه فیلم كلمه جنایت آمده ،جنایت چیست؟ آیا روابط در محدوده ازدواج شرعی و یا هرگونه تماس و التذاذ بین زن وشوهر جنایت محسوب می شود .پس اگر چنین است همه مردان متاهل  روی كره زمین بدون استثناء جنایتكارند .

4-عنوان تجاوز در این فیلم مرتبا تكرار شده است . در حالیكه این دختر خودش مدعی تجاوز نشده و با صراحت عنوان كرده كه ملاعبه ای از روی لباس انجام شده آن هم در محدوده ازدواج شرعی .در منطق سازندگان این فیلم تجاوز آیا این گونه تعریف می شود؟

این مدعیان دروغین وطن پرستی با هدف تخریب چهره روحانیت . آبروی یك دختر مسلمان ایرانی را به حراج می گذارند و تحت عنوان حمایت از این دختر به اصطلاح بیچاره  اورا متهم به مسائل خلاف و شرم آور می كنند در حالیكه هیچ كجای مصاحبه او حرفی از تجاوز نیست .

در منطق این نابخردان یك ازدواج شرعی و مصلحتی و روابط حلال به جنایت و تجاوز تفسیر می شود اما به نمایش گذاشتن چهره یك دختر در یك رسانه جهانی بدون اجازه و متهم نمودن او به مورد تجاوز واقع شدن را دفاع از حقوق او می دانند .

خدا را شكر كه دشمنان اسلام را از احمقان قرار داد و برقلب هایشان مهر ضلالت زد و جحیم را جایگاهشان قرار داد.برچسب ها: دروغ ها و تناقضات فیلم تخریبی جنایت ...،  
نوشته شده در تاريخ یکشنبه 15 دی 1387 توسط م . ف . اپراتور مركزی | نظرات ()
مطالب اخير
آرشيو مطالب
نويسندگان
ابر برچسب ها
آمار سايت